Kontakt z nami

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, możesz użyć formularza kontaktowego na tej stronie lub skorzystać z naszych innych sposobów komunikacji, takich jak telefon, e-mail, czy media społecznościowe.

Rejestracja Online – tymczasowo nieaktywna
Kontakt

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail

W celu umówienia wizyty zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego

Adres

ul. Wąchocka 3/1
03-934 Warszawa
Saska Kępa

Godziny otwarcia

Pon-Czw: 8:00 – 20.00
Piątek: 8.00 – 16.00
Sobota/Niedziela: Zamknięte

Nasze Social Media:
Polityka prywatnościWyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobwych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez fomularz kontaktwowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobywch jest AMETIS SP. Z O.O. (ul. Wąchocka 3/1, 03-934 Warszawa).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ametis Sp. z o.o. w celach marketingowych, w tym na otrzymywanie informacji handlowych, newsletterów oraz ofert specjalnych drogą elektroniczną oraz telefoniczną. Mam świadomość, że zgodę tę mogę wycofać w każdej chwili, poprzez kontakt z administratorem danych osobowych: [email protected].