O nas

Psychoterapia
Warszawa – Saska Kępa

Centrum Psychoterapii Ametis – psychoterapia Warszawa. Psycholog, Psychiatra, Psychoterapeuta Warszawa

Jeśli szukasz profesjonalnej psychoterapii w Warszawie, to trafiłeś we właściwe miejsce! Nasza praktyka psychoterapeutyczna w stolicy oferuje kompleksowe usługi dla osób poszukujących wsparcia i zmiany.

Nasze Centrum powstało z pasji i przekonania, że profesjonalna psychoterapia może diametralnie polepszyć komfort życia osoby, która cierpi i to cierpienie przynosi do nas. Przez lata pracy w zawodzie towarzyszymy tym, którzy z różnych powodów nie czują się szczęśliwi i widzimy jak bardzo w toku trwania leczenia doświadczają zmiany na lepsze. Zobacz jak pomagamy.

 

Psychoterapia Warszawa. Ametis

NASZE MOCNE STRONY

Urokliwe miejsce na Saskiej Kępie

Psychoterapia – Saska Kępa Warszawa

Czasami człowiek szuka miejsca, a czasami to miejsce znajduje człowieka. Tak też było z naszym Centrum Psychoterapii Ametis Warszawa: po sprawdzeniu wielu lokalizacji, miejsce na Londyńskiej 11 objawiło nam się samo. Psychoterapia Warszawa – Saska Kępa – sama ta fraza tchnie już spokojem, nieprawdaż? 😉 Na Saskiej Kępie życie zwalnia. To miejsce, gdzie łatwiej o spokój i refleksję. Tutaj obowiązkowym krokiem jest ten spacerowy, sprzyjający zastanowieniu i wglądowym refleksjom.

Psychoterapia na Saskiej Kępie w Warszawie dotyka często spraw ważnych i trudnych, bywa jednak także przyjemna i pełna humoru. Wchodząc do naszego ośrodka spotkacie się Państwo z życzliwością i zrozumieniem dla różnego rodzaju problemów.

KAŻDEGO PACJENTA TRAKTUJEMY INDYWIDUALNIE

Każdy może liczyć na najlepsze wsparcie

Wśród naszych specjalistów znajdują się:

  • Psychoterapeuta
  • Psycholog
  • Specjalista psychoterapii uzależnień
  • Psychiatra osób dorosłych
  • Psychiatra dzieci i młodzieży
  • Pedagog
  • Trenerzy

W naszej ofercie znajduje się psychoterapia indywidualna, psychoterapia par (małżeństw), psychoterapia uzależnień, psychoterapia depresji i stanów depresyjnych, psychoterapia osób w życiowym kryzysie, treningi interpersonalne – również dla dzieci i młodzieży. Świadczymy usługi komercyjne.

Nasze gabinety psychoterapeutyczne w Warszawie są przyjazne i komfortowe, stworzone z myślą o Twoim bezpieczeństwie i wygodzie. Dążymy do zapewnienia poufności i zaufania, abyś mógł swobodnie uzyskać fachowe wsparcie w walce z trudnościami i wyzwaniami.

REKOMENDACJE

Sprawdź opinie na nasz temat

Znany Lekarz – Centrum Psychoterapii Ametis – ZnanyLekarz.pl
Google – Centrum Psychoterapii Ametis – Google

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług psychoterapeutycznych w Warszawie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na pierwszą konsultację.