Problemy natury psychicznej

Każdy z nas przeżywa różnego rodzaju trudności. Próbujemy radzić sobie z nimi własnymi sposobami. Czasem jednak to nie wystarcza. Zaczynamy zastanawiać się nad skorzystaniem z pomocy innych osób. W przypadku, gdy zaczną występować problemy natury psychicznej, bywa, że nie mamy jasności do kogo powinniśmy się zgłosić: do psychiatry, psychologa czy może do psychoterapeuty. Kim są ci specjaliści, czym się od siebie różnią i jakiej pomocy mogą nam udzielić?

Psychologpsychoterapeutaspecjalista psychoterapii uzależnień psychiatra zajmują się tą samą dziedziną czyli psychiką człowieka i często współpracują ze sobą, aby skutecznie i jak najlepiej pomóc korzystającej z ich pomocy osobie, np. w przypadku gdy pojawią się problemy natury psychicznej.
W takim razie do kogo się zgłosić?
DO KOGO PO POMOC?

Jeśli macie Państwo wątpliwości co do specjalisty, do którego powinniście zgłosić się w związku z dręczącym Was problemem, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, osobistego lub mailowego z naszym ośrodkiem. Wykwalifikowane osoby pomogą Państwu ustalić właściwy kierunek dalszych działań. Serdecznie zapraszamy.